... muži | 2.kolo - SP | 14.08.2019 (streda)| 17:00 | Domaniža - Beluša... muži | 3.kolo | 17.08.2019 (sobota)| 17:00 | Šaľa - Beluša...dorast | 3.kolo | 18.08.2019 (nedeľa)| 14:30 | Holíč - Beluša... ženy | 1.kolo - SP | 18.08.2019 (nedeľa)| 17:00 | Beluša - Zlaté Moravce...
Muži po výhre v Brvništi v pohári pokračujú

Beluša postupuje do druhého kola Slovnaft Cupu.

51. Mário Zelenák

Šustek - Slámka A., Zelenák (C), Kolembus, Jamečný, Háronik M., Lončík, Chovančík (82. Pšurík), Prince, Klabník, E. Slámka (23. Urdák - 60. Ľ. Hároník)

Vangel - Bielik, Jánošík (C), Čačko, Schiszler, Cisár, Ďuriš, Holíček, Meliš (60. Klemens), Gorelka (82. Bičan), Oravec (60. Bartoš)

Rozhodcovia: Cabaj, Hrenák, Klabník
Delegát: Mišún

Na zápas 1.kola Slovnaft Cupu s mužstvom nepricestovala štvorica: Mišutka, Hrenák, Janček a Ciesar. Po nevýraznej 20-minútovke prišiel gólový moment v 21.minúte. Domáci hrali v tom momente v oslabení, pretože nútené striedanie Slámku nemohlo prebehnúť, keďže striedajúci Urdák mal zlý dres. Holíček rozohral štandardku na Schiszlera, ten hlavou našiel pred bránou Gorelku, ktorý sa z tesnej blízkosti nemýlil 0-1. Na rozdiel dvoch gólov mohol zvýšiť Schiszler, ale jeho zakončenie po rohovom kope mierilo len tesne vedľa. Ďurišov pokus z priameho kopu Šustek vyškriabal zo šibenice. Brvnište malo v prvom polčase niekoľko striel, ale brankárovi Vangelovi väčšie starosti nenarobili.

Po zmene strán niekoľko krát pohrozili domáci futbalisti. Jamečného strela mierila vysoko nad a zmätky v našej defenzíve zmenu skóre nepriniesli. Následne mohol trestať v protiútoku Gorelka, ale Šustek mu skvelým výbehom samostatný nájazd prekazil. Gorelka po Ďurišovej prihrávke mieril nad a na druhej strane striedajúci Hároník pochodil rovnako. O gólovú poistku sa v 89.minúte postaral striedajúci Bičan, ktorý hlavičkou uzavrel skóre stretnutia na 0-2. Muži postupujú do 2.kola, v ktorom si zmerajú sily s TJ Partizán Domaniža v stredu 14.8 o 17:00 hodine v Domaniži.