... muži | III.liga - 11.kolo | 14.10.2018 (nedeľa)| 14:30 | Beluša - Nitra B... starší a mladší dorast | III.liga U19 a U17 - 11.kolo | 13.10.2018 (sobota)| 10:00 (SD) a 12:30 (MD) | Beluša – Šaľa ... žiaci | IV.liga - 9.kolo | 14.10.2018 (nedeľa)| 17:00 | Lazy pod Makytou - Beluša... ženy | II.liga sk.B - 7.kolo | 14.10.2018 (nedeľa)| 10:00 | Beluša - Trenčín ... dorastenky a žiačky | I.liga WU19 a WU15 - 7.kolo | 13.10.2018 (sobota)| 14:30(Dor.) a 16:30(Žia.) | Trenčín - Dubnica/Beluša ... muži | III.liga - 7.kolo - dohrávka | 17.10.2018 (streda)| 15:00 | Púchov - Beluša ...
Muži neuspeli v derby proti Dubnici

Beluša si po prehre 2-0 v Dubnici musí na prvé body v novej sezóne ešte počkať.

45. Marek Václav
Digaňa - Zahranychnyy, Častulín, Štefánek (16. Pagáč), Václav, Suchý (73. Švec), Jakúbek (C), Čurik, Bielik (57. Janco), Horecký (89. Cisár), Vaško (87. Bartoš)   Ciesar - Gažo (75. Rosina), Schiszler, Vavrík Pav. (C), Martinka, Hrenák, Ďuriš (63. Kršák), Novisedlák, Jurga (46. Gajdošík), Gorelka (69. Remšík), Mišutka
Rozhodcovia: Hulínek, Tarabus, Klabník
Delegát: Košík

Derby zápas začali aktívne hráči Dubnice a už v úvode mohol otvoriť skóre Vaško, ale Ciesar držal bezgólový stav. Suchého pokus z diaľky neznamenal úvodný gól stretnutia a na druhej strane Hrenákova strela Digaňu nevystrašila. Jakúbekov pokus nemal prívlastok gólový a veľkú šancu Vaška zastavil skvelým zákrokom Ciesar. V 41.minúte domáci využili deň otvorených dverí v našej 16-ke a osamotený Čurik dorazil loptu za Ciesarov chrbát 1-0. Po faule na Mišutku zahrával priamy kop Hrenák, ale jeho strelecký pokus Digaňa poľahky skryl v rukaviciach.
Začiatok druhého dejstva vyšiel domácim, keď sa v 49.minúte presadil z priameho kopu Václav 2-0. Beluša mohla následne odpovedať kontaktným gólom, ale Hrenáka vychytal domáci brankár. Gažov dravý prienik skončil na bočnej sieti domácej svätyne a striedajúci Pagáč hlavou nepridal poisťujúci gól. Gorelkov priamy kop z diaľky vytlačil Digaňa na roh a tretia veľká šanca Vaška opäť gólom neskončila. Záver bol rozkúskovaný početnými striedaniami a muži odchádzajú z Dubnice bez bodu a streleného gólu.