Opat - Rosina (46. Gažo), Vavrík Pav. (C), Schiszler, Martinka, Novisedlák, Jurga, Hrenák, Gajdošík (72. Bielik), Gorelka, Mikuška (76. Ďuriš)

Bobot - Hanzel, Chynoradský, Mravec, Petruš, Siva (C), Náther (53. Mačina), Barčík, Zuziak (80. Slávik), Novák, Demjan (88. Le Giang)

Rozhodcovia: Kozolka, Obertová, Hodoško
Delegát: Lukács

Borčice mali bleskový úvod, keď už v 4.minúte Barčík centrom nachytal Opata 0-1. O minútu neskôr už bolo 0-2, keď Opat vyrazil nepríjemnú strelu z diaľky len pred Demjana, ktorý poľahky dorazil loptu do siete. Beluša sa z katastrofálneho úvodu pomerne rýchlo spamätala a v 14.minúte prišlo zníženie. Peknú kombináciu medzi Gorelkom a Mikuškom zakončil prvý menovaný gólom do prázdnej brány 1-2. Gorelka mohol o malú chvíľu aj vyrovnať, ale jeho pohotové zakončenie zblokoval obranca Borčíc na roh. Zuziakova hlavička mierila tesne vedľa a obranná hlavička Pav. Vavríka skončila na brvne. Na druhej strane mohol vyrovnať Novisedlák, ale v tutovke nechal vyniknúť Bobota.
V druhom polčase tempo hry opadlo a šance sa oproti prvému dejstvu rodili len sporadicky. Novisedlákovi sa zo sľubnej pozície zakončiť nepodarilo a Zuziak v ofsajde z päťky prestrelil. Zlomový moment prišiel v 71.minúte, keď sa v skrumáži po rohovom kope dokázal presadiť Mravec 1-3. Gorelka z priameho kopu trafil len múr a z následného protiútoku využil prečíslenie striedajúci Mačina 1-4. Beluša v závere kopala niekoľko sľubných štandartiek, ale bez gólového efektu. Slávik v čistej šanci nechal vyniknúť Opata a Gorelkova krížna strela korekciu stavu nepriniesla. Zápas na ťažkom teréne mal pomerne slušnú úroveň a Borčice sa najmä vďaka skvelému úvodu tešia zo zaslúženého víťazstva a naďalej držia líderskú pozíciu.