... muži | III.liga - 11.kolo | 14.10.2018 (nedeľa)| 14:30 | Beluša - Nitra B... starší a mladší dorast | III.liga U19 a U17 - 11.kolo | 13.10.2018 (sobota)| 10:00 (SD) a 12:30 (MD) | Beluša – Šaľa ... žiaci | IV.liga - 9.kolo | 14.10.2018 (nedeľa)| 17:00 | Lazy pod Makytou - Beluša... ženy | II.liga sk.B - 7.kolo | 14.10.2018 (nedeľa)| 10:00 | Beluša - Trenčín ... dorastenky a žiačky | I.liga WU19 a WU15 - 7.kolo | 13.10.2018 (sobota)| 14:30(Dor.) a 16:30(Žia.) | Trenčín - Dubnica/Beluša ... muži | III.liga - 7.kolo - dohrávka | 17.10.2018 (streda)| 15:00 | Púchov - Beluša ...
Mladší žiaci zvíťazili nad Dolnými Vestenicami

Beluša doma zvládla zápas s Dolnými Vestenicami.

59. Rúček Kristián
Harvanec (C) - Bakoš, Huťová, Synák, Kopp, Vavrík, Huňačka, Zbínová, Prostredný, Maček, Rúček, Lamačka, Černuch, Kačenka, Turza    Kiaba - Cvešper, Švirik, Dufek, Repka (C), Simajchl, Obert
Vyletelka

Beluša začala veľmi dobre, keď už v 2.minúte otvorila skóre Huťová. Radosť z vedúceho gólu, ale netrvala dlho, keď sa na druhej strane o minútu neskôr presadil Obert. Huťová svojim druhým gólom opäť poslala Belušu do vedenia. O 4 minúty neskôr Rúček zvyšoval už na 3-1. Polčasový výsledok bol, ale 3-2, keď sa v úniku podarilo znížiť Dufekovi.

Druhá časť zápasu priniesla celkom dramatickú zápletku. Dufek svojim druhým gólom potrestal zlú rozohrávku belušskej defenzívy. Záverečná snaha domácich vyustila do dvoch gólov v posledných minútach, keď sa do listiny strelcov zapísali Turza a Rúček.