77. Christián Varga

Igaz – Teplička, Suchý Dal., Sepahyar, Kramlík, Čapák, Juriga, Suchý Dáv., Kujaník (52. Barták), Prostredný, Cingel (C)

Fundárek – Máčai (C), Mogyorósi, Škultéty, Zács, Detven, Góra, Kováč, Varga, Gyetven, Harach (59. Halasi)

Pavlačková, Judiny, Oselský

Prvú šancu zápasu mala Beluša, ale Prostredný nepotrestal zmätky v hosťujúcej defenzíve. V 14.minúte to domácim už vyšlo, keď sa vo forme hrajúci Kramlík presadil presnou strelou k žrdi 1-0. O štyri minúty neskôr poslal Kujaník centrom do šance Kramlíka, ten však v gólovke netrafil loptu ideálne. Na polčasových 2-0 mohol zvýšiť Kramlík, ale jeho krížna strela sa len obtrela o tyčku súperovej brány. Po zmene strán sa obraz hry výrazne nezmenil a naďalej dominovali domáci futbalisti. V 54.minúte pridal už svoj jedenásty tohtosezónny gól Dušan Kramlík a bolo 2-0. Na konečnom skóre v pomere 4-0 sa podieľali Juraj Čapák a Martin Cingel, pre ktorých to boli vôbec prvé presné zásahy v našom drese.