Beluša si hladkým víťazstvom upevnila prvú priečku tabuľky.

TJ Slovan Trenčianská Turná 0-4 TJ Kovo Beluša
Karty
  žlté 69. Martin Hrubo
Kurtiš - Mikolášek, Orčo, Sýkora, Hrušovský, Ďuriš, Veselák, Lipták (C), Bečka, Rapaič, Horňák    Bajza P. - Bednár, Medvedík, Binka (C), Hrubo, Šebík, Hlúbik, Bielik, Mušák, Pilát, Hromka (86. Bajza K.)
Murín, Baňár

Po opatrnom úvode mohli otvoriť skóre domáci futbalisti, ale Bajza skvele zachránil. Beluša zahrávala v prvom dejstve niekoľko rohových kopov a po jednom z nich dopravil odrazenú loptu do siete Bielik 0-1.

V 53.minúte sa po Pilátovov centri z rohového kopu presadil hlavou za pomoci bránkovej konštrukcie Hrubo 0-2. Beluša o tri minúty neskôr pridal aj tretí gól, keď sa po rýchlom protiútoku pripomenul najlepší strelec ligy Pilát 0-3. Na konečných 0-4 upravil tvrdou strelou z vnútra 16-ky Hlúbik. Dorast zvládol prvé jarné kolo a po zaváhaní Kútov a Nemšovej si upevnil prvú priečku v súťaži.