Beluša zvládla zápas v Holíči, kde zvíťazila hladko 0-3.

38. Adam Bielik
    47. Mário Granzer
Hepal - Duffek, Talla, Porubský (C), Škojec, Paníček (86. Cmiel), Csáky (85. Králiček), Chanečka, Hurta, Javorček (46. Baláž), Ciriak   Fojtík - Bednár, Binka, Kučmín, Kuruc, Hrubo, Bulejčík (26. Masár), Bielik, Granzer, Mušák (C), Gavlak
Petránek, Tokoš

Zápas začali aktívnejšie hostia, ale strely Hruba a Bielika zmenu skóre nepriniesli. Domácej Iskre pomohla aj šťastena, keď sa po strelách Hruba a Granzera triaslo brvno. V polovici prvého dejstva musela Beluša vynútene striedať, keď sa do hry dostal jediný náhradník Masár, ktorý nahradil zraneného Bulejčíka. Binkovu a Bielikovu strelu Hepal vyrazil, ale po Binkovom centri a následnej hlavičke Granzera už musel loptu loviť zo svojej siete 0-1.
Nervózny zápas pokračoval aj v druhom polčase. V 50.minúte sa Beluša dostala do dvojgólového vedenia, keď sa po druhý krát zapísal do listiny strelcov Granzer. Domáci hrozili len zo štandardných situácii, hostia držali loptu na svojich kopačkách a kontrolovali hru. V 81.minúte zápas ukludnil Kuruc, ktorý gólom na 0-3 spečatil belušské víťazstvo. V závere mohol pridať gól ešte Hrubo, ale trafil len spojnicu domácej brány. Mrzieť ho to nemuselo, keďže aj v treťom zápase dorast zvíťazil s čistým kontom.