Dorastenci Beluše zvíťazili na pôde Bolerázu 2-3.

32. Bartko Adrián žlté 56. Jarabica Juraj
    78. Hlúbik Radovan
Messinger - Fančovič (73. Hodulík), Jurovatý, Čech, Bartko (58. Mikulášek), Zelenay (21. Daniš), Vindiš, Banič, Danišovič, Benca, Tanáč    Bajza - Jarabica, Medvedík, Binka, Koiš, Škulec, Hrubo, Bulejčík (63. Hromka), Mušák (46. Moško), Hlúbik, Bielik (59. Kováč)
Kollárovič, Kubovič

Aktívny domáci sa do šancí dostávali len sporadicky a v 34.minúte poslal hostí do vedenia presnou strelou k žrdi Hlúbik. Ten istý hráč krátko po zmene strán poslal Belušu už do dvojgólového vedenia, keď dorazil do siete Moškovu strelu. Po faule na Mošku v pokutovom území, hlavný rozhodca Kollárovič nariadil pokutový kop. V 70.minúte ho premenil Medvedík a bolo 0-3. Zbytočnú dramatizáciu duelu dopustil Bajza, ktorého prekvapila Danišovičova strela z diaľky 1-3. V 84. minúte sa domácim podarilo vsietiť kontaktný gól, keď Bajza neskrotil priamy kop a Taníč do odkrytej brány znížil na 2-3. Beluša už v závere gól neikasovala, a tak si odnáša z Bolerázu cenné víťazstvo.