Beluša zdolala v derby Lednické Rovne hladko 0-3.

ŠK Crystal Lednické Rovne 0-3 TJ Kovo Beluša
Karty
45. Peter Strapko žlté 44. Miroslav Šebík
Čerňan - Strapko, Piaček, Gašpárek (46. Melišík), Bednár (C), Hajný, Pilný (6. Egly - 55. Huňa), Páleš, Novotný, Domin, Kojtal (46. Pihík)    Bajza P. - Medvedík, Binka (C), Hrubo, Mušák, Šebík, Hromka, Bulejčík (88. Bajza K.), Bielik, Hlúbik, Pilát
Hrenák, Ondráš

Derby zápas začal svižne a už v prvej minúte mohli domáci otvoriť skóre, ale Kojtalove nožničky mierili len do brvna. Pilát mohol z rýchlej kontri streliť vedúci gól, ale v sľubnej pozícii minul bránu. Prvá zmena skóre prišla v 37.minúte, keď sa po Hromkovej prihrávke presadil prudkou strelou Hrubo 0-1.

V druhom polčase udrela opäť Beluša, keď po kombinácii medzi Hrubom a Pilátom zvyšoval druhý menovaný už na 0-2. Zaskočený domáci sa snažil streliť kontaktný gól, ale belušská obrana pracovala počas celého zápasu na výbornú. Hromka po Šebíkovej aktivite nepridal z päťky poistku a domáce nádeje ešte žili. V rozhodujúcich momentoch zasahoval výborný Bajza, ktorý naďalej držal dvojgólové vedenie našich hráčov. Rovne hrozili zo štandartiek, ale bez úspechu a na druhej strane Bulejčík trafil tyčku Čerňanovej brány. V 80.minúte sa na radosť belušského fanklubu, ktorý prišiel podporiť našich hráčov aj do Lednických Rovní presadil druhý krát v zápase Pilát a spečatil prekvapivo hladký triumf Beluše v pomere 0-3.