... muži | III.liga - 11.kolo | 14.10.2018 (nedeľa)| 14:30 | Beluša - Nitra B... starší a mladší dorast | III.liga U19 a U17 - 11.kolo | 13.10.2018 (sobota)| 10:00 (SD) a 12:30 (MD) | Beluša – Šaľa ... žiaci | IV.liga - 9.kolo | 14.10.2018 (nedeľa)| 17:00 | Lazy pod Makytou - Beluša... ženy | II.liga sk.B - 7.kolo | 14.10.2018 (nedeľa)| 10:00 | Beluša - Trenčín ... dorastenky a žiačky | I.liga WU19 a WU15 - 7.kolo | 13.10.2018 (sobota)| 14:30(Dor.) a 16:30(Žia.) | Trenčín - Dubnica/Beluša ... muži | III.liga - 7.kolo - dohrávka | 17.10.2018 (streda)| 15:00 | Púchov - Beluša ...
Dorast vyhral už siedmy zápas v rade

Beluša zvíťazila nad Kaniankou vysoko 7-0.

81. Martin Hrubo
Bajza P. (74. Bajza K.) - Medvedík, Binka (C), Koiš, Hrubo, Bulejčík, Šebík, Hlúbik, Mušák, Pilát Hromka   Pavlák - Tínes, Čatloš, Kračmer, Vážan, Minich (82. Antol), Bobek, Brindza, Beňo, Krško (55. Perniš), Líška (C)
Čaja, Brna

Dorastenci sa ujali už v 6.minúte vedenia, keď Hromkovu tečovanú strelu Bulejčík pohodlne doklepol do siete 0-1. O desať minút neskôr už bolo 2-0, do listiny strelcov sa zapísal aktuálne najlepší kanonier štvrtej ligy - Miloš Pilát. Po výmene lopty medzi Pilátom a Šebíkom, druhý menovaný zvyšoval na rozdiel triedy. O minúty pridal Pilát svoj 23.gól v sezóne a uzavrel na polčasových 4-0.

Hlúbik pretlačil loptu cez Pavláka a bolo 5-0. Po ruke v pokutovom území mali domáci možnosť penalty, ale Medvedík na 2-krát nedokázal dopraviť loptu do siete. V 77.minúte si Pilát položil golmana a zavŕšil hetrik. Tréner sa rozhodol dať možnosť zachytať si aj brankárskej dvojke - K.Bajzovi. Ten si v závere zápasu vyslúžil potlesk, vďaka dvom kvalitným zákrokom. V 81.minúte Hrubo strelou z rohu 16-ky uzavrel na konečných 7-0.