... muži | III.liga - 12.kolo | 20.10.2018 (sobota)| 11:00 | Trenčianske Teplice - Beluša... starší a mladší dorast | III.liga U19 a U17 - 12.kolo | 20.10.2018 (sobota)| 10:00 (SD) a 12:30 (MD) | Horné Saliby - Beluša ... žiaci | IV.liga - 10.kolo | 21.10.2018 (nedeľa)| 9:15 | Košeca - Beluša... ženy | II.liga sk.B - 8.kolo | 20.10.2018 (sobota)| 14:00 | Topoľčany - Beluša ...
Dorast s Bošanmi nezaváhal

Beluša doma zvíťazila nad Bošanmi hladko 2-0.

TJ Kovo Beluša 2-0 OFK Bošany
  (1-0)
2. Polacký Matej
68. Škulec Miroslav
Karty
  žlté 65. Šubjak Martin
 Bajza - Medvedík, Binka, Koiš, Škulec (C), Hrubo, Hromka (46. Bulejčík), Mušák (46. Moško), Polacký, Kováč, Bielik (67. Hanidžiar)

Bačík - Maťašeje (C), Neubauer, Rybár, Báleš, Vierik, Zaťko, Šubjak, Kalina, Beňačka, Hlavačka

Martinovský, Otrubčák

Zápas sa začal za hlmistého počasia a už v 2.minúte sa ujali domáci vedenia, keď sa presnou strelou k žrdi presadil Polacký. O pár minút neskôr mohlo byť 2-0, keď po Hrubovej prihrávke zakončoval opäť Polacký, tentokrát sa ale vyznamenal v bráne Bačík.

V úvode druhej časti hry Bulejčík neprekonal hosťujúceho golmana a ani Binkova hlavička neskončila v sieti. V 62.minúte Koiš po rohu v dobrej pozicii netrafil bránu. O 6 minút neskôr už Beluša viedla dvojgólovým rozdielom, keď si na Medvedíkov center naskočil Škulec a hlavou zvýšil na 2-0. Bulejčíkova hlavička po Koišovom rohu len tesne minula ľavú žrď. V závere už diváci gól nevideli, a tak si Beluša pripisuje ďalší trojbodový zisk.