Beluša doma zvíťazila nad Bošanmi hladko 2-0.

žlté 65. Šubjak Martin
 Bajza - Medvedík, Binka, Koiš, Škulec (C), Hrubo, Hromka (46. Bulejčík), Mušák (46. Moško), Polacký, Kováč, Bielik (67. Hanidžiar)

Bačík - Maťašeje (C), Neubauer, Rybár, Báleš, Vierik, Zaťko, Šubjak, Kalina, Beňačka, Hlavačka

Martinovský, Otrubčák

Zápas sa začal za hlmistého počasia a už v 2.minúte sa ujali domáci vedenia, keď sa presnou strelou k žrdi presadil Polacký. O pár minút neskôr mohlo byť 2-0, keď po Hrubovej prihrávke zakončoval opäť Polacký, tentokrát sa ale vyznamenal v bráne Bačík.

V úvode druhej časti hry Bulejčík neprekonal hosťujúceho golmana a ani Binkova hlavička neskončila v sieti. V 62.minúte Koiš po rohu v dobrej pozicii netrafil bránu. O 6 minút neskôr už Beluša viedla dvojgólovým rozdielom, keď si na Medvedíkov center naskočil Škulec a hlavou zvýšil na 2-0. Bulejčíkova hlavička po Koišovom rohu len tesne minula ľavú žrď. V závere už diváci gól nevideli, a tak si Beluša pripisuje ďalší trojbodový zisk.