Beluša spečatila titul poltuctovým víťazstvom v Bošanoch.

67. Miloš Pilát
    88. Radovan Hlúbik
Neubauer - Adamkovič (46. Varga), Rybár, Gajdoš, Fruňo, Báleš, Vierik, Pekala, Šubjak (C), Kalina (61. Ňaňo), Gábriš     Bajza P. (75. Bajza K.) - Medvedík, Binka (C), Hrubo, Bulejčík (69. Štefún), Šebík, Hlúbik, Bielik (61. Meluš), Mušák, Pilát, Hromka (71. Bednár)
Janus, Janus st.

V prvom polčase sa hral vyrovnaný futbal, v ktorom sa na prvý gól čakalo až do 22.minúty. Šebík vysunul Hruba, ktorý zoči-voči Neubauerovi uspel 0-1. Domáce Bošany boli aktívne, k čomu v prvom dejstve dopomáhal aj silný vietor. V 27.minúte už Beluša viedla dvojgólovým rozdielom, keď sa po Pilátovej prihrávke presadil Hlúbik 0-2.
V úvode druhého dejstva mala Beluša možnosť navýšiť skóre zo značky bieleho bodu, ale Bielikovu penaltu zastavil nohou domáci golman. V 50.minúte Beluša viedla rozdielom triedy, keď sa po druhý krát v zápase zapísal do listiny strelcov Hlúbik. O desať minút neskôr po Šebíkovej prihrávke ťažil Hrubo, ktorý presnou strelou k tyčke nedal Neubauerovi šancu 0-4. V 67.minúte svojím 41.gólom v sezóne zvyšoval už na 0-5, najlepší strelec IV.ligy – Miloš Pilát. Domáci sa snažili skorigovať výsledok, ale v ich neprospech hrala až 2 krát konštrukcia brány. V závere sa v pokutovom území pekne uvolnil Hlúbik a svojim hetrikom spečatil poltuctové víťazstvo, ktoré znamená postup do tretej ligy.