Dorastenci si pripisujú prvé body po výhre nad Papradnom 5-1.

44. Moško Martin
74. Hlúbik Radovan
 Bajza - Jarabica, Medvedík, Binka, Koiš, Hrubo, Bulejčík (46. Kováč), Hlúbik, Moško (61. Mušák), Hanidžiar, Bielik    Gardoň - Sepeš, Bulík, Zboran, Gardoň, Jeleník, Gáborík, Zboran, Santus, Galko, Šramčík
Šandrík, Janus ml.

Hostia pricestovali do Beluše len s desiatimi hráčmi, čo už v 15.minúte využil Hrubo na vedúci gól stretnutia. Hostia, ale aj v oslabení hrozili. Gáborik z otočky netrafil bránu a Zbora v sľubnej pozícii pochodil rovnako. Hanidžiar prinútil Gardoňa k zákroku a Medvedíkov pokus z diaľky nemal prívlastok „gólový“. V priebehu jednej minúty dve podobné situácie a dva góly. Najskôr prihrávku za obranu zúžitkoval Bulejčík neskôr aj Hlúbik. Medvedík neubránil Gáborika, ktorý štastnou strelou znížil na 3-1. Beluši sa podaril, ale úder do šatne, keď Moško nechytatelnou strelou vymietol Gardoňovi pavučinu 4-1.
V druhom polčase sa toho veľa neudialo. Beluša kontrolovala hru a po peknej kombinácii zo 74.minúty Hlúbik svojim druhým gólom spečatil na konečných 5-1.