... muži | 24.kolo | 22.04.2018 (nedeľa) | 16:00 | Beluša - Gabčíkovo... dorast | 18.kolo | 21.04.2018 (sobota) | 12:00 | Beluša - Nitrianske Rudno ... ženy | 20.kolo | voľno - Beluša ... žiaci | 12.kolo | 21.04.2018 (sobota) | 10:00 | Beluša - Lazy pod Makytou...
2012/13

Hlasujte v 2. ročníku ankety o najlepších hráčov, hráčky, trénerov a vedúcich mužstiev v sezóne 2012/13!


Skončil sa 2. ročník veľmi úspešnej ankety, ktorá nás bavila posledné 4 týždne, prilákala veľké množstvo nových fanúšikov, či už na náš facebook-ový web, alebo sem.

Posledné kolo ankety zaznamenalo 554 hlasov, čo je menší počet, ako tomu bolo počas 1. ročníka, aj tak ale došlo k dramatickej bodke, kedy prvých pár dní suverénne viedol Peter Hromka, no počas víkendu bol predbehnutý Kristínou Šulíkovou, ktorá získala nadpolovičnú väčšinu hlasov a zvíťazila.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa do hlasovania zapojili, gratulujeme víťazom a hurá do novej sezóny!

 

Výsledky finálovej ankety o TOP člena FK Beluša v sezóne 2011/12:

 

1. Šulíková Kristína

2. Hromka Peter

3. Ondrička Štefan

4. Boháčik Daniel, 5. Sehnoutek Patrik, 6. Hrubo Maroš, 7. Kavecký Vladimír

 

Celkové výsledky skupinovej fázy:

 

 

Muži:

1. Ondrička Štefan
2. Valach Miroslav
3. Gombár Roman
4.Holeščák Pavol, 5. Hrnčík Maroš, 6. Cíbik Peter

 

Muži B:

1. Boháčik Daniel
2. Sviečka Branislav
3. Koyš Anton
4.Ondrašík Lukáš, 5. Sviečka Lukáš, 6. Sagan Marek

 

Dorast:

1. Hrubo Maroš
2. Novotný Michal
3. Moško Patrik
4.Kucharík Michal, 5. Polacký Matej, 6. Kujaník Matej

 

Ženy:

1. Šulíková Kristína
2. Kasenčáková Elena
3. Ondejčíková Silvia
4.Řehák-Pilárová Mária, 5. Bodoríková Jana, 6. Loduhová Lenka

 

Starší žiaci:

1. Hromka Peter
2. Hlúbik Radovan
3. Bulejčík Andrej
4.Bajza Peter, 5. Medvedík Martin, 6. Švach Filip

 

Mladší žiaci:

1. Sehnoutek Patrik
2. Vavrík Andrej
3. Hrubo Martin
4.Sehnoutek Daniel, 5. Filo Peter, 6. Kudlej Adam

 

Tréneri/vedúci:

1. Kavecký Vladimír
2. Pagáč Ivo
3. Sehnoutek Miroslav
4.Huťa Marek, 5. Štefanec Emil, 6. Kucharík Jozef

 

Do tretieho kola sa z jednotlivých skupín neprebojovali:
Muži: Šedík Andrej, Ciesar Rastislav, Revák Peter, Vavrík Pavol
Muži B: Kotris Stanislav, Kodaj Daniel, Ďurica Ladislav, Šedík Martin
Dorast: Galbavý Lukáš, Moško Marek, Opát Jozef, Hošták Daniel
Ženy: Jungová Dominika, Podstránska Katarína, Valachová Adriana, Jurenková Monika
Starší žiaci: Pavlík Kristián, Laky Ľubomír, Binka Marek, Vavrík Lukáš
Mladší žiaci: Koiš Dominik, Bednár Filip, Mušák Matej, Vyhnička Tomáš
Tréneri/vedúci: Šulík Jozef, Stehel Leonard, Jankejech Miroslav, Milčík Vladimír
 
Do druhého kola sa z jednotlivých skupín neprebojovali:
Muži: Čelko Miroslav, Gažo Jaromír, Gažo Peter, Hedera Filip, Hrnčík Jaroslav, Jánoško Martin, Jurga Igor, Makas Michal, Vavrík Peter
Muži B: Bednár Martin, Beniak Peter, Bielik Roman, Ďurovec Lukáš, Frnka Tomáš, Hlaváč Štefan, Kačenka Michal, Kráľovič Marek, Liška Andrej, Makas Dušan, Makas Martin, Šedík Erik, Šedík Milan, Štefanec Patrik, Turza Miroslav, Vaško Lukáš
Dorast: Bajza Milan, Digaňa Jakub, Jantoš Tomáš, Konečný Dominik, Konečný Rastislav, Makas Samuel, Moško Martin, Sagan Daniel, Vavrík Marek
Ženy: Badžgoňová Renáta, Belková Lucia, Ignáciková Zuzana, Juríková Nikola, Kráľová Michaela, Kvasničková Simona, Musilová Monika, Pavúčková Lenka, Smolková-Rácová Alena, Strapáčová Natália, Tretiaková Petra, Vyhnátová Veronika
Starší žiaci: Hanidžiar Ivan, Jurík Martin, Koiš Radoslav, Lackovič Peter, Pavlac Tomáš, Rúček Dominik, Rybanský Tomáš, Turza Patrik
Mladší žiaci: Bajza Kristián, Fojtík Štefan, Ha Van Andrej, Mäsiar Tomáš, Kopp Kristián, Pilát Jaroslav, Rúček Peter, Šípka Juraj
Tréneri/vedúci: Bakoš Ján, Blanárik Jaroslav, Fajner Štefan, Pagáč Martin, Vyhnička Pavol
 
Marys

 

 

 

Tabuľka
# Mužstvo V R P Skóre Body
1. Dubnica 18 4 1 52:7 58
2. Borčice 17 3 3 58:21 54
3. L. Rovne 16 3 4 40:18 51
4. N. Zámky 15 3 5 35:23 48
5. DAC B 13 3 7 34:18 42
6. Nitra B 12 3 8 44:29 39
7. Galanta 10 5 8 38:29 35
8. Trnava B 11 1 11 41:29 34
9. Vráble 9 7 7 37:34 34
10. Gabčíkovo 8 6 9 35:35 30
11. Šaľa 9 2 12 34:39 29
12. Nemšová 9 1 13 24:42 28
13. Púchov 8 3 12 39:33 27
14. Beluša 6 6 11 33:42 24
15. V. Ludince 6 4 13 28:44 22
16. Prievidza 3 3 17 18:53 12
17. Bánovce n.B 3 3 17 15:57 12
18. Topoľčany 4 0 19 15:67 12

Strelci
1.   Matej Gorelka                                  11
2.   Branislav Ďuriš 4
3.   Miroslav Mikuška 3
   Peter Mišutka 3
   Erik Novisedlák 3
6.   Igor Jurga 2
   Peter Gažo 2
   Patrik Gajdošík 2
9.   Matej Remšík 1
   Roman Rosina 1
   Jozef Martinka 1