... muži | III.liga - 12.kolo | 20.10.2018 (sobota)| 11:00 | Trenčianske Teplice - Beluša... starší a mladší dorast | III.liga U19 a U17 - 12.kolo | 20.10.2018 (sobota)| 10:00 (SD) a 12:30 (MD) | Horné Saliby - Beluša ... žiaci | IV.liga - 10.kolo | 21.10.2018 (nedeľa)| 9:15 | Košeca - Beluša... ženy | II.liga sk.B - 8.kolo | 20.10.2018 (sobota)| 14:00 | Topoľčany - Beluša ...
2013/14

Ženy - sezóna 2013/14 - II. liga - západ


Tréner: Vričanová Monika

Vedúci: Šulík Jozef

 

Tabuľka

# Mužstvo V R P Skóre Body
1. Bánovce nad Bebravou 13 1 0 53:8 40
2. Horná Nitra 9 2 3 51:18 29
3. Orlové 9 1 4 34:18 28
4. Bziny 6 4 4 49:18 22
5. Beluša 5 5 4 35:21 20
6. Čaka 4 0 10 29:45 12
7. Topoľčany 3 1 10 27:57 10
8. Púchov 0 0 14 3:96 0

 

Výsledky

1. kolo   Orlové 0-0 Beluša

2. kolo   Beluša 5-2 Topoľčany (4-1) - góly: Loduhová Lenka 2, Šulíková Kristína, Šešová Daniela, Kasenčáková Elena

3. kolo   Bziny 2-2 Beluša (1-2) - góly: Kasenčáková Elena 2

4. kolo   Beluša 2-2 Horná Nitra (2-1) - góly: Šulíková Kristína, Vyhnátová Veronika

5. kolo   Čaka 0-3 Beluša (0-2) - góly: Šešová Daniela, Loduhová Lenka, Kasenčáková Elena

6. kolo   Beluša 8-0 Púchov (4-0) - góly: Kasenčáková Elena 5, Řehák-PIlárová Mária, Šešová Daniela, Loduhová Lenka

7. kolo   Bánovce nad Bebravou 2-1 Beluša (1-0) - gól: Loduhová Lenka

8. kolo   Beluša 1-2 Orlové (1-1) - gól: Kasenčáková Elena

9. kolo   Topoľčany 2-2 Beluša (0-0) - góly: Kasenčáková Elena, Šešová Daniela

10. kolo Beluša 2-2 Bziny (1-0) - góly: Kasenčáková Elena, Jungová Dominika

11. kolo Horná Nitra 5-0 Beluša (5-0)

12. kolo Beluša 5-0 Čaka (1-0) - góly: Kasenčáková Elena 2, Strapáčová Natália 2, Jungová Dominika

13. kolo Púchov 0-4 Beluša (0-1) - góly: Strapáčová Natália 2, Musilová Monika, Kasenčáková Elena

14. kolo Beluša 0-2 Bánovce nad Bebravou (0-0)

 

Strelkyne

1. Kasenčáková Elena 15
2. Loduhová Lenka 5
3. Šešová Daniela 4
  Strapáčová Natália 4
5. Šulíková Kristína 2
  Jungová Dominika 2
7. Musilová Monika 1
  Řehák-Pilárová Mária 1
  Vyhnátová Veronika 1

 

 

 

 

Tabuľka
# Mužstvo V R P Skóre Body
1. Púchov 7 2 2 16:8 23
2. Nitra B 6 2 3 22:13 20
3. Gabčíkovo 6 2 2 21:12 20
4. Šaľa 6 2 2 18:9 20
5. Beluša 5 3 2 16:7 18
6. Led. Rovne 4 4 3 15:11 16
7. Trnava B 5 1 5 20:21 16
8. Malženice 5 0 5 23:14 15
9. Galanta 4 2 4 16:17 14
10. Kalná nad H. 4 2 4 10:14 14
11. Zl. Moravce B 3 4 4 17:16 13
12. Pov. Bystrica 3 3 4 14:15 12
13. Vel. Ludince 3 3 5 15:20 12
14. N. Mesto n.V 2 5 3 6:13 11
15. Tr. Teplice 2 3 5 16:17 9
16. N. Zámky 0 0 11 3:41 0

Strelci
1.   Matej Gorelka                  5 
2.   Branislav Ďuriš 3
3.   Ľuboslav Levai 2
4.   Michal Hrenák 1
   Peter Gažo 1
   Timotej Janček 1
   Adam Cisár 1
   Peter Mišutka 1
   Roman Gašpar 1