...LETNÁ PRESTÁVKA...
2011/12

Hlasujte o najlepších hráčov a trénerov sezóny 2011/12!


Skončil sa 1. ročník veľmi úspešnej ankety, ktorá nás bavila posledné 4 týždne, prilákala veľké množstvo nových fanúšikov, či už na náš facebook-ový web, alebo sem.

Posledné kolo ankety zaznamenalo neuveriteľných 722 hlasov, kedy sa zvlášť v posledných dvoch dňoch dostali dve mená do ohromného trháku a desiatky hlasov pribúdali behom okamihu.

Bolo to napínavé, bolo to svieže, trochu sme si spríjemnili čakanie na novú sezónu. Dúfame, že ste sa počas ankety bavili minimálne rovnako dobre, ako my. Ďakujeme, že ste hlasovali za svojich favoritov. Gratulujeme víťazom!

 

Výsledky finálovej ankety o TOP člena FK Beluša v sezóne 2011/12:

 

1. Koiš Radoslav

2. Kasenčáková Elena

3. Bulejčík Andrej

4. Ciesar Rastislav, 5. Sviečka Lukáš, 6. Novotný Michal, 7. Huťa Marek

 

Celkové výsledky skupinovej fázy:

 

Muži:

1. Ciesar Rastislav
2. Valach Miroslav
3. Revák Peter
4.Šedík Andrej, 5. Cíbik Peter, 6. Vavrík Pavol

 

Muži B:

1. Sviečka Lukáš
2. Gombár Roman
3. Ondrašík Lukáš
4.Boháčik Daniel, 5. Ďurovec Lukáš, 6. Bielik Roman

 

Dorast:

1. Novotný Michal
2. Hrubo Maroš
3. Kucharík Michal
4.Moško Patrik, 5. Kujaník Matej, 6. Kotris Stanislav

 

Ženy:

1. Kasenčáková Elena
2. Řehák-Pilárová Mária
3. Vyhnátová Veronika
4.Štefancová Nikoleta, 5. Šulíková Kristína, 6. Ondejčíková Silvia

 

Starší žiaci:

1. Koiš Radoslav
2. Polacký Matej
3. Kresáň Patrik
4.Hromka Peter, 5. Bajza Peter, 6. Hlúbik Radovan

 

Mladší žiaci:

1. Bulejčík Andrej
2. Sehnoutek Patrik
3. Pavlík Kristián
4.Rúček Peter, 5. Mušák Matej, 6. Šípka Juraj

 

Tréneri/vedúci:

1. Huťa Marek
2. Štefanec Emil
3. Sehnoutek Miroslav
4.Stehel Leonard, 5. Jankejech Miroslav, 6. Pagáč Ivo

 

Do tretieho kola sa z jednotlivých skupín neprebojovali:
Muži: Sviečka Branislav, Hrnčík Jaroslav, Hrnčík Maroš, Makas Michal
Muži B: Liška Andrej, Bednár Martin, Sagan Marek, Makas Dušan
Dorast: Makas Samuel, Bajza Milan, Jantoš Tomáš, Moško Marek
Ženy: Loduhová Lenka, Pavúčková Lenka, Vráblová Ivana, Juríková Nikola
Starší žiaci: Moško Martin, Rúček Dominik, Jurík Martin, Švach Filip
Mladší žiaci: Turza Patrik, Pavlac Tomáš, Rybanský Tomáš, Vavrík Andrej
Tréneri/vedúci: Šedík Milan, Egly Radomír, Vyhnička Pavol, Fajner Štefan
 

Do druhého kola sa z jednotlivých skupín neprebojovali:

Muži: Gažo Jaromír, Gažo Peter, Holeščák Pavol, Jánoško Martin, Jurga Igor, Mužlay Jozef, Topolan Martin, Vavrík Peter
Muži B: Beniak Peter, Ďurica Ladislav, Filiač Martin, Frnka Tomáš, Kačenka Michal, Kodaj Daniel, Kráľovič Marek, Makas Martin, Strečko Patrik, Šedík Erik, Šedík Martin, Šedík Milan, Štefanec Patrik, Turza Miroslav
Dorast: Digaňa Jakub, Galbavý Lukáš, Hlaváč Štefan, Hošták Daniel, Konečný Dominik, Konečný Rastislav, Vavrík Marek
Ženy: Badžgoňová Renáta, Ďuráčiová Petra, Ignáciková Zuzana, Jungová Dominika, Jurenková Monika, Kráľová Michala, Musilová Monika, Podstránska Katarína, Strapáčová Natália, Valachová Adriana
Starší žiaci: Crkoň Pavol, Hanidžiar Milan, Hlubík Ľuboš, Hlúbik Martin, Kačenka Tomáš, Kapuš Filip, Kořínek Denis, Laky Ľubomír, Medvedík Martin, Turza Patrik, Vavrík Lukáš
Mladší žiaci: Bielik Adam, Binka Marek, Filo Peter, Hanidžiar Ivan, Hrubo Martin, Kudlej Adam, Pilát Jaroslav
Tréneri/vedúci: Aantjes Askold, Pagáč Martin
 

 

 

Marys

 

 

 

Tabuľka
# Mužstvo V R P Skóre Body
1. Partizánske 0 0 0 0:0 0
2. Tr, Stankovce 0 0 0 0:0 0
3. Bánovce n. B 0 0 0 0:0 0
4. Domaniža 0 0 0 0:0 0
5. Častkovce 0 0 0 0:0 0
6. Trebatice 0 0 0 0:0 0
7. Vrbové 0 0 0 0:0 0
8. J. Bohunice 0 0 0 0:0 0
9. Lehota p. V 0 0 0 0:0 0
10. Beluša 0 0 0 0:0 0
11. Boleráz 0 0 0 0:0 0
12. Prečín 0 0 0 0:0 0
13. Prievidza 0 0 0 0:0 0
14. Hlohovec 0 0 0 0:0 0
15. Šimonovany 0 0 0 0:0 0
16. Myjava 0 0 0 0:0 0

Strelci
1.   -                                   - 
2.   - -
3.   - -