... muži | III.liga - 12.kolo | 20.10.2018 (sobota)| 11:00 | Trenčianske Teplice - Beluša... starší a mladší dorast | III.liga U19 a U17 - 12.kolo | 20.10.2018 (sobota)| 10:00 (SD) a 12:30 (MD) | Horné Saliby - Beluša ... žiaci | IV.liga - 10.kolo | 21.10.2018 (nedeľa)| 9:15 | Košeca - Beluša... ženy | II.liga sk.B - 8.kolo | 20.10.2018 (sobota)| 14:00 | Topoľčany - Beluša ...
2007/08

Starší žiaci - sezóna 2007/08 - III. liga - sever


Tréner: Štefanec Emil

Vedúci: Vyhnička Pavol ml.

 

Tabuľka

# Mužstvo V R P Skóre Body
1. Nové Mesto nad Váhom 23 1 2 122:28 70
2. TTS Trenčín 21 3 2 89:25 66
3. Bánovce nad Bebravou 17 2 7 85:29 53
4. Lednické Rovne 15 3 8 48:27 48
5. Nemšová 14 3 9 77:51 45
6. Partizánske 13 2 11 69:52 41
7. Nová Dubnica 10 4 12 45:61 34
8. Púchov "B 10 3 13 52:43 33
9. Myjava "B 10 3 13 45:55 33
10. Prievidza "B 8 3 15 31:70 27
11. Šimonovany 8 0 18 40:80 24
12. Považská Bystrica "B 5 5 16 28:76 20
13. Handlová 5 5 16 24:72 20
14. Beluša 4 1 21 33:119 13

 

Výsledky

1. kolo   Považská Bystrica "B 3-1 Beluša

2. kolo   Beluša 7-4 Prievidza "B

3. kolo   Púchov "B 3-0 Beluša

4. kolo   Beluša 0-8 Bánovce nad Bebravou
5. kolo   TTS Trenčín 6-0 Beluša

6. kolo   Beluša 1-12 Nové Mesto nad Váhom
7. kolo   Nová Dubnica 6-1 Beluša

8. kolo   Beluša 0-2 Nemšová
9. kolo   Lednické Rovne 6-0 Beluša

10. kolo Beluša 4-0 Myjava "B
11. kolo Šimonovany 5-0 Beluša

12. kolo Handlová 1-1 Beluša
13. kolo Beluša 0-10 Partizánske

14. kolo Beluša 0-5 Považská Bystrica "B
15. kolo Prievidza "B 3-0 Beluša

16. kolo Beluša 0-2 Púchov "B
17. kolo Bánovce nad Bebravou 5-2 Beluša

18. kolo Beluša 0-1 TTS Trenčín
19. kolo Nové Mesto nad Váhom 12-0 Beluša

20. kolo Beluša 0-1 Nová Dubnica
21. kolo Nemšová 7-1 Beluša

22. kolo Beluša 2-3 Lednické Rovne
23. kolo Myjava "B 2-5 Beluša

24. kolo Beluša 4-0 Šimonovany
25. kolo Beluša 3-4 Handlová

26. kolo Partizánske 8-1 Beluša

 

 

 

 

Tabuľka
# Mužstvo V R P Skóre Body
1. Púchov 7 2 2 16:8 23
2. Nitra B 6 2 3 22:13 20
3. Gabčíkovo 6 2 2 21:12 20
4. Šaľa 6 2 2 18:9 20
5. Beluša 5 3 2 16:7 18
6. Led. Rovne 4 4 3 15:11 16
7. Trnava B 5 1 5 20:21 16
8. Malženice 5 0 5 23:14 15
9. Galanta 4 2 4 16:17 14
10. Kalná nad H. 4 2 4 10:14 14
11. Zl. Moravce B 3 4 4 17:16 13
12. Pov. Bystrica 3 3 4 14:15 12
13. Vel. Ludince 3 3 5 15:20 12
14. N. Mesto n.V 2 5 3 6:13 11
15. Tr. Teplice 2 3 5 16:17 9
16. N. Zámky 0 0 11 3:41 0

Strelci
1.   Matej Gorelka                  5 
2.   Branislav Ďuriš 3
3.   Ľuboslav Levai 2
4.   Michal Hrenák 1
   Peter Gažo 1
   Timotej Janček 1
   Adam Cisár 1
   Peter Mišutka 1
   Roman Gašpar 1